Wybór skórzanych etui na prezent

Zawsze starałam się dbać o swoich kontrahentów i co roku na święta przesyłałam im jakieś drobne podarunki. Czasami były to kosze ze słodyczami a czasami jakieś inne rzeczy. W tym roku zdecydowałam się kupić coś na prawdę wyjątkowego dla każdego klienta.

Etui ze skóry idealnym prezentem 

etui na długopisy skórzaneDługo zastanawiałam się co podarować swoim kontrahentom w tym roku. Pewnego dnia wpadłam na pomysł, że kupię każdemu etui na długopisy skórzane, ponieważ to bardzo eleganckie i przydatne. Zdecydowałam się jednak zamówić takie etui w firmie, która miała wykonać dla mnie indywidualne zamówienie. Każde etui miało nosić logo mojej firmy i posiadać w środku markowy długopis. Uznałam to za najlepszy ze swoich dotychczasowych pomysłów. Firma, która wykonała dla mnie zamówienie była znana na rynku. Może i nie byli najtańsi, ale za to oferowali usługi na najwyższym poziomie. Nie szukałam nikogo innego, ponieważ wiedziałam, że z nic będę bardzo zadowolona. Kiedy otrzymałam projekt etui to przerósł on moje najśmielsze oczekiwania. Od razu było widać, że w tej firmie pracowali bardzo kreatywni ludzie. Zamówiłam piętnaście etui na długopisy dla swoich kontrahentów. Wzięłam kilka więcej, by zachować na wszelki wypadek. Może pojawi się jakiś nowy klient, którego warto nagrodzić w taki sposób. Każde etui było zapakowane w eleganckie pudełko. Włożyłam je do torebek prezentowych i zamówiłam kuriera. Prezenty zawsze wysyłałam kurierem, ponieważ tak było najszybciej. Wiedziałam, że klienci będą zadowoleni.

Mój pomysł na prezent był na prawdę świetny co potwierdzili mi moi kontrahenci. Jeden to nawet stwierdził, że to najlepszy podarunek, jaki kiedykolwiek otrzymał. Była z siebie bardzo zadowolona i wiedziałam, ze w przyszłym roku też wymyślę coś oryginalnego.