Ręcznik z motywem Disneya

 

Bardzo chciałem, aby moje dziecko miało jakieś hobby już od najmłodszych lat. Jako, że sam jestem wielkim fanem chodzenia na basen, bardzo chciałem zarazić tą pasją swojego synka. Rzecz jasna nie zmuszałem go do chodzenia na pływalnię, aczkolwiek bardzo ucieszyłem się, kiedy ten sam z siebie zaczął domagać się wyjść na basen. Aby jeszcze bardziej zachęcić go do kultywowania tego zwyczaju, postanowiłem kupić swojemu dziecku fajny ręcznik.

Ciekawy dziecięcy ręcznik na basen

ręcznik dziecięcy DisneyOprócz basenu mój synek bardzo lubi oglądać bajki. Wspólnie z żoną przyzwyczailiśmy go do oglądania tych z wytwórni Disneya, ponieważ uważamy, że są piękne i głoszą mądre wartości. Dlatego też pewnego dnia poszedłem do sklepu sportowego i gdy tylko zauważyłem ręcznik dziecięcy Disney, od razu go zakupiłem z myślą o swoim dziecku. Kiedy przekazałem mu ten podarek, na jego twarzy od razu zaczął malować się szeroki uśmiech. Niezmiernie mnie to ucieszyło, ponieważ uwielbiam sprawiać mu radość. Tego samego dnia rzecz jasna także musieliśmy udać się na basen i trochę popływać. Niezmiernie się cieszę, że obudziłem w swoim synu tak silną pasję. Uważam, że sport kształtuje charakter człowieka i uczy wielu pozytywnych rzeczy. Dlatego też uważam, że warto dalej go zachęcać do rozwijania tego hobby. Przykładem tego działania był zakup pięknego ręcznika z motywem z jego ulubionej bajki Disneya.

Dzisiaj, po paru miesiącach od zakupu ręcznika nadal chodzę ze swoim dzieckiem na basen. Chodzimy na pływalnię z takim samym zapałem i uśmiechem na twarzy. Cieszy mnie to tym bardziej, że widzę jak moje dziecko czuje się w wodzie coraz lepiej i pewniej. Jego umiejętności pływackie są o niebo lepsze niż przed paroma miesiącami. A co najważniejsze – moja więź z synkiem także jest bardzo silna!