Nowoczesne dekoracje weselne

Moja młodsza siostra niedawno wyszła za mąż. wszyscy u mnie w rodzinie bardzo czekali aż w końcu zaręczy się i wyjdzie za mąż. Bo przez wiele lat była w związku i nikt nie wiedział czy kiedyś to jeszcze nastąpi. W każdym razie zaplanowali bardzo duże wesele.

Napis love na wesele

napis love warszawaNa nim miała być cała rodzina i znajomi. Siostra chciała zęby wszystko było jak najlepsze. Oczywiście sprawdzała co jest teraz modne i co warto wykorzystać u siebie. Dla niej ważne było to żeby mieć ładne pamiątki z wesela i żeby wyszły też ładnie zdjęcia. Bo wiadomo, że jest to pamiątka na całe lata. Teraz modne są takie napisy love, przy których robi się zdjęcia. I napis ten jest równocześnie oryginalną dekoracją sali czy też pleneru. Siostra nie wiedziała tylko gdzie coś takiego można wypożyczyć. Ale okazało się, że napis love warszawa są teraz popularne. Siostra zorientowała się ile to kosztuje. I zdecydowała się na takie duże podświetlane litery. Dzięki temu, że są podświetlane można będzie w końcu zrobić zdjęcia nawet przy zgaszonym świetle i wtedy będzie to zupełnie inny efekt. Ja nie mogłam doczekać się jak to będzie wyglądało bo jeszcze nie widziałam czegoś takiego na żywo. Gdy na weselu siostry na sali ustawiono ten napis to byłam pod wrażeniem. Było to miejsce gdzie był ustawiony tort a także tam były zrobione zdjęcia. Sama zresztą chętnie pozowałam przy tym napisie z moim z mężem. Podczas sesji zdjęciowej w plenerze siostra także miała ten napis.

Gdy zobaczyłam po jakimś czasie gotowe już zdjęcia to żałowałam, że gdy ja kilka lat temu wychodziłam za mąż to nie było czegoś takiego. Jednak teraz dzięki takim ozdobą można sprawić, że ta cała otoczka wesela jest bardziej wyjątkowa. Jedno zdjęcia z tym napisem mam teraz w ramce w widocznym miejscu.