Montaż klimatyzacji w biurach

 

Może i szef przeniósł firmę do nowego budynku, ale brakowało tam klimatyzacji. Owszem, pomieszczenia były o wiele większe niż w poprzednim biurowcu i nowoczesne. Musiałem jednak namówić szefa na klimatyzację do biur, bo lato zbliżało się wielkimi krokami i robiło się coraz cieplej.

Wybór najlepszych klimatyzatorów do biur

najlepsze klimatyzatory samsung - warszawaZ szefem miałem dobre relacje i potrafiłem go namówić na różne rzeczy. Zanim jednak zacząłem przekonywać go do zamontowania klimatyzacji w biurach, to rozeznałem się wśród dostępnych ofert na rynku. Szef zawsze wymagał przedstawienia gotowych rozwiązań. Postanowiłem sprawdzić oferty na najlepsze klimatyzatory samsung – Warszawa była miastem, gdzie był duży wybór i nie obawiałem się, że nie znajdę nic interesującego. Nawiązałem kontakt z firmą, która oferowała klimatyzatory tej konkretnej marki i ustaliłem od razu koszt zakupu wraz z montażem. Nawet termin realizacji wstępnie zarezerwowałem. Liczyłem na to, że szef zgodzi się na klimatyzację w biurach i wolałem mieć wszystko już załatwione. Kiedy w końcu szef pojawił się w firmie, to natychmiast poszedłem do jego gabinetu. Od razu wyjaśniłem, że przyszedłem w sprawie klimatyzacji w biurach i pokazałem całkowite rozliczenie za montaż klimatyzatorów we wszystkich biurach. Szef uśmiechnął się pod nosem i stwierdził, że go uprzedziłem, bo zamierzał zlecić mi znalezienie firmy, która w biurach zamontuje klimatyzatory. Dobrze, że zarezerwowałem termin w tej firmie, to szybko wszystko zostało załatwione.

Lato w biurze było przyjemne. Klimatyzacja oczywiście używana była każdego dnia, bo bez niej ciężko było usiedzieć przez osiem godzin. Nie dość, że było przyjemnie, to na dodatek każdemu się o wiele lepiej pracowało. Nawet wyniki sprzedażowe znacznie wzrosły.