Mam zaprojektować nowoczesne krzesło warsztatowe

 

Po studiach zacząłem działać na własną rękę. Dzięki temu otrzymuję różnorodne zlecenia i to ja osobiście decyduję czym się będę zajmował. Tak jest o wiele wygodniej a ja cenię sobie komfort. Jestem projektantem mebli biurowych, ale znam się na wielu innych rzeczach.

Projektowanie krzesła warsztatowego

krzesła warsztatoweKlienci sami się do mnie zgłaszają, ponieważ sporo zainwestowałem w skuteczną reklamę. Dzięki temu mam co robić. Jestem doceniany, ponieważ mam innowacyjne pomysły i potrafię zaprojektować na prawdę nowoczesne rozwiązania, które nie raz stały się hitem. W tym miesiącu odezwał się do mnie człowiek, który produkuje krzesła warsztatowe i chciał podjąć współpracę. Nie ma pomysłów na nowe rozwiązania a chciałby zachęcić partnerów biznesowych, żeby nadal z nim współpracowali. Potrzebował odświeżenia produktów a ja miałem mu w tym pomóc. Znam doskonale krzesła warsztatowe i wiem jakie warunki muszą spełniać, ale nie miałem pojęcia jak zaprojektować takie krzesło, którego jeszcze nie ma na rynku. Wydawało mi się, że dostępne są wszelkie modele, ale się myliłem jednak. Przejrzałem chyba z tysiące krzeseł i dzięki temu łatwiej było mi się zabrać do projektowania. Wiedziałem już na co zwrócić uwagę. Zależało mi na tym zleceniu i podszedłem do niego ambitnie. Facet, który oferuje takie krzesła warsztatowe ma mi sporo zapłacić jak wymyślę coś wyjątkowego i takiej okazji przepuścić nie mogłem. Zaprojektowałem krzesło i wysłałem swoją pracę drogą elektroniczną do klienta. Czekałem na reakcję.

Obecnie krzesło, które zaprojektowałem dla tego człowieka jest w sprzedaży. Rzeczywiście podniosła mu się sprzedaż i jak to ujął, wrócił do gry. Cieszę się, że mogłem mu pomóc a i ja na tym całkiem nieźle skorzystałem zarabiając sporo na tym zleceniu.