Malowanie grzejników łazienkowych na nowy kolor

Gdy moja żona planuje remont, to jest to zawsze remont generalny. Najlepszym według niej rozwiązaniem jest wyrzucenie wszystkiego co stare, i zastąpienie tego kompletnie nowymi rzeczami prosto ze sklepów i z salonów. Nie jestem fanem tego właśnie rozwiązania.

Czasem pomalowanie grzejników łazienkowych jest lepsze niż ich wymiana

grzejniki łazienkoweJednym z pomieszczeń, które według mojej żony nadawało się do remontu generalnego była nasza łazienka. Faktem było, że była nieco przestarzała, ale prawda była taka, że przynajmniej jednego elementu na pewno bym w niej nie wymienił – grzejnika. Żona przyznała mi pod tym względem rację – choć generalnie trzeba było zrobić wszystko na nowo od podstaw, to nasze grzejniki łazienkowe utrzymały się w naprawdę dobrym stanie. Nie zmieniało to jednak faktu, że trzeba będzie je na nowo pomalować. Choć ich barwa nie była wcale zła, nie zaszkodzi im na pewno odświeżenie koloru. Moja żona wyprowadziła mnie jednak z błędu – chciała, by grzejnik został pomalowany na inny kolor. Prawda jest taka, że i ja uważałem to za bardzo dobry pomysł. W końcu skoro malowaliśmy ściany na zupełnie inną barwę, to można było przy okazji machnąć również grzejniki. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę – całość wyglądała razem naprawdę świetnie. Widać było to, że załatwiać to ktoś znający się na dobieraniu barw. Nieprzypadkowo grzejnik został pomalowany na inny kolor niż ściany – wszystko do siebie pasowało i idealnie się zgrywało. Wiedziałem, że nie zawsze takie rozwiązania dobrze wyglądają, ale tym razem naprawdę wszystko się udało.

Każdy znajomy i członek rodziny który oglądał nasz dom po remoncie widział, że wymienione zostało dosłownie wszystko. Mimo tego choć grzejniki zostały jedynie pomalowane, świetnie pasowały do całości nowego wystroju, który był bardzo nowoczesny i elegancki.