Dostałam od rodziców ekspres do kawy

Kiedy powiedziałam rodzicom, że chcę się usamodzielnić to początkowo nie byli zachwyceni. Znalazłam jednak dobrze płatną pracę i stać mnie było na wynajmowanie mieszkania. W końcu ich przekonałam, że to świetny pomysł i podzielali mój entuzjazm.

Moja pierwsza kawa z ekspresu

ekspresy do kawy warszawaMama powiedziała, żebym wybrała sobie jakiś prezent, który chcą mi kupić na nowe mieszkanie. Myślałam o żelazku, suszarce, ale najbardziej marzył mi się własny ekspres do kawy. W życiu nie piłam kawy z ekspresu a wiem od koleżanki, że smakuje wybornie. Powiedziałam o tym mamie. Mama uznała, że wie gdzie są dobre i tanie ekspresy do kawy warszawa i zgodziła się kupić mi jakiś porządny. Chcę mieć z młynkiem do kawy i wszystko powiedziałam mamie, żeby wiedziała jaki egzemplarz ma wybrać. Zaoferowała, żebyśmy razem pojechały obejrzeć ekspresy do kawy warszawa i wtedy sama wybiorę. Doszłam do wniosku, że tak będzie rzeczywiście lepiej i umówiłyśmy się na zakupy na sobotę rano. Sprawdziłam sobie najpierw w internecie jakie są dostępne ekspresy do kawy warszawa i poczytałam nieco na ich temat. Dzięki temu wiem na co powinnam zwracać uwagę. Kiedy pojechałam z mamą na zakupy to nawet ona była zaskoczona moją wiedzą na temat ekspresów. Sprzedawca pomógł dokonać wyboru i wróciłam do domu z nowym urządzeniem. Kupiłam przy okazji paczkę kawy do zmielenia i od razu zrobiłam sobie kawę. To była moja pierwsza kawa z ekspresu i delektowałam się nią przez długi czas. Teraz rozumiem, dlatego koleżanka tak ją zachwalała. Jest pyszna.

Znajomych i rodziców często zapraszam do siebie na kawę. Robię ją już coraz lepiej i zaczęłam nawet dodawać różne syropy smakowe co daje dodatkowe walory kawie. Do tradycyjnej kawy już na pewno nie wrócę, bo smak tej z ekspresu jest lepszy.