Dobra oprawa muzyczna wesela

Moja kuzynka miała niedawno wesele. Gdy dostałam zaproszenie na tę uroczystość to bardzo się ucieszyłam. Bo nie dość, że bardzo lubię tego typu imprezy. To jeszcze wiedziałam, że przy okazji będzie to okazja do tego żeby zobaczyć swoją rodzinę.

Kuzynka wynajęła dobrego dj na wesele

dj na wesele BielskoWielu osób dawno nie widziałam. Kuzynka nie robiła dużego wesela. Tak naprawdę to zaprosiła tylko najbliższych. Jednak takie wesela są czasem dużo lepsze niż takie bardzo duże. Tak było zresztą właśnie w tym przypadku. Wiedziałam, że u kuzynki nie będzie grał zespół tylko będzie bardzo dobry dj.  Ten dj na wesele Bielsko podobno świetnie prowadzi imprezy. Jednak jak do tej pory nie byłam na żadnej. Słyszałam tylko taką opinię od znajomych. Jakoś wcześniej wątpiłam w to, że jedna osoba może dobrze poprowadzić całe wesele. Jednak gdy tylko weszłam na salę weselną zobaczyłam jak ten dj świetnie sobie radzi. Muzyka, którą puszczał była bardzo dobra. W sumie to chyba odpowiadała wszystkim gościom zarówno tym młodszym jak i starszym. Były o bowiem takie przeboje, które znali wszyscy. Ten dj świetnie też prowadził wszystkie konkursy. Muszę przyznać, że świetnie dał sobie radę. Uważam zresztą, że było to jedno z najlepiej poprowadzonych wesel, na których byłam. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję uczestniczyć w jakiejś imprezie prowadzonej przez niego. Spytałam się też kuzynki o koszt wynajęcia go. Gdy mi powiedziała to byłam zaskoczona bo koszt ten był bardzo niski.

Kuzynka powiedziała mi, że ona była kilka lat temu na jakimś weselu i grał właśnie ten dj. Wtedy obiecała sobie, że obojętnie jak duże wesele będzie sama robiła to i tak będzie chciała właśnie jego. Pamiętała bowiem jak wspaniale i długo się wtedy bawiła i ile zależało właśnie od niego.