Didżeje z pomorskiego sa bardzo dobrzy

Mój pseudonim artystyczny to Muzykant i jestem didżejem z pomorskiego. Już gdy byłem małym chłopcem, rodzice uznali, że powinienem mieć wykształcenie muzyczne. Uczyłem się grać na pianinie i skrzypcach. W liceum zacząłem eksperymentować z różnymi innymi instrumentami. Dzisiaj jestem didżejem i łączę muzykę elektroniczną z samodzielnie nagrywanymi instrumentami i fragmentami tekstu. Uważam się za artystę.

Dobry dj jest dobrze widziany na weselu

dj pomorskieUwielbiam swoją pracę. Ostatnio dostaję coraz więcej zleceń i często jestem zapraszany na różne festiwale. Czasami udaję się także na wesela. Gdziekolwiek jestem i czymkolwiek się zajmuję, zawsze staram się dawać z siebie wszystko. Mam zamiar zostać najlepszym didżejem. Wystarczy, że wpiszecie w Internecie Muzykant dj pomorskie a na pewno znajdziecie jakieś zmiksowane przeze mnie kawałki. Ostatnio nawet dostałem nagrodę na festiwalu muzycznym. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ chcę rozwijać się artystycznie. Swoją pasję rozwijam także na studiach muzycznych. Uczę się prawideł komponowania. W przyszłości chciałbym stać się jeszcze lepszy. Rodzice mnie wspierają, chociaż nie interesuje ich muzyka elektroniczna. Ja jeszcze nie jestem przekonany w jakim dokładnie kierunku podążą moje kompozycje, ale powoli zaczyna mi się to klarować. Lubię mieszanie instrumentów elektronicznych z tradycyjnymi i wtrącanie do tego fragmentów poezji. Uważam, że dobry didżej powinien cały czas eksperymentować i się rozwijać. Dlatego ciągle ciężko pracuję.

Moje życie to rytm. Często to powtarzam. Staram się tworzyć dobrze działające, harmonijne utwory, chociaż czasami odchodzę trochę w stronę ciekawych dysonansów. Praca didżeja w pomorskim wymaga ode mnie kreatywności. Ciągle kotłują się w mojej głowie jakieś świeże pomysły. Nie mogę się doczekać kolejnego festiwalu. Pokażę tam swój najnowszy kawałek.